Genel Bilgiler

*Kongre 19-22 Mayıs 2016 tarihleri arsında Çeşme Ilıca Otel’de gerçekleştirilecektir.

 *Kongre resmi dili Türkçe’dir

*21 Mart sonrası geç kayıt fiyatları geçerli olacaktır.

* Bildiri gönderimi için son gün 22 Nisandır,o güne kadar  www.dahilicerrahiyogunbakimhemsireligikongresi.com  adresindeki Online Bildiri Modülü kullanılarak bildiriler gönderilebilir.

*İPTAL KOŞULARI: 30 Mart 2016 tarihine kadar yapılacak iptallerde, ödenen ücretin %50’si iade edilecektir. 30 Mart 2016 itibari ile iptal ve iade talebi kabul edilmeyecek olup sadece isim değişikliği yapılabilecektir.

*19-22 Mayıs 2016 tarihleri arsında Çeşme  hava sıcaklığı 24 derece civarında olması beklenmektedir.

*İzmir Adnan Menderes Havaalanı –Çeşme Merkez  arası ulaşım için özel transferler dışında;

Havaalanı –Çeşme merkez : HAVAŞ  yada Eshot 202 numaralı otobüs ile F.Altay durağında inip Semt Garajından Çeşme Seyahat  otobüslerini kullanabilirisiniz.

Çeşme birbirinden güzel koylardan ve Ildırı, Şifne, Paşa Limanı, Ilıca, Boyalık, Dalyan, Alaçatı, Ovacık, Çiftlik gibi yerleşim birimlerinden oluşmaktadır.

Çeşme Marina, yatçılara ev sahipliği yaparken, restoranları, birbirinden seçkin markaları ile tatilcilere keyifli vakit ve alışveriş imkanı sunmaktadır ayrıca çeşme merkezde bulunan Osmanlı Kalesi, Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray, adını aldığı tarihi çeşmeler, Haralambos Kilisesi, Alaçatı  Yeldeğirmenleri görülecek tarihi yerler arasındadır.

Çeşme'ye 9 km mesafede bulunan Alaçatı, taş evleri, birbirinden keyifli restoran ve kafelerle dolu şirin sokakları, rüzgar sörfüne elverişli plajları ile tatilciler arasında hak ettiği yeri almış durumdadır. Her Cumartesi günü Alaçatı çarşısında kurulan pazarı ve antika pazarının ziyaretçi sayısı her geçen gün artmaktadır.

Çeşme’ den gece gündüz ayrı güzellikte görünen Yunanistan’a bağlı Sakız Adası’na uzaklık sadece 8 mil’dir. Çeşme – Sakız arasında yolcu taşıyan feribotlar ile, günlük Sakız turlarına katılarak tatilinizi renklendirebilirsiniz. Yeşil Pasaport ile vizesiz geçişler mümkünken diğer pasaportlar için vize almak gerekmektedir.

 

 

KONGRE KİTABI İÇİN TIKLAYINIZ


KONGRE SUNUMLARINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


KONGRE FOTOĞRAFLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ


Kabul edilen Sözel ve Poster Listesi İçin Tıklayınız


ÖNEMLİ TARİHLER

Bildiri özeti gönderimi

29 Nisan 2016'ya kadar uzatılmıştır

22 NİSAN  2016

Erken kayıt son tarihi

21 MART 2016

Bildiri kabullerinin duyurulması

02 MAYIS 2016

İLETİŞİM

MOTTO Turizm
1394 Sok. Mimarsinan Mah. No:13 Kat:1/4 Alsancak/ KONAK / İZMİR
Tel :  (+90 232)  446 06 10
Fax: (+90 232)  446 07 11
e-mail: info@motto.tc
www.motto.tc

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.