YOĞUN BAKIMDAN ANILAR

Değerli Meslektaşlarımız; 2. Dâhili ve Cerrahi Yoğun Bakım Hemşireliği Kongresi 19 – 22 Mayıs 2016 tarihleri arasında Çeşme Ilıca Otelde yapılacaktır. Kongremizin teması “Parçalardan Bütüne: Yoğun Bakımda Tümebakım” dır. Kongremizde yayınlanmak üzere hastalar, hasta yakınları, sağlık personeli ile yoğun bakım ortamında yaşamış olduğunuz acı-tatlı, diğer meslektaşlarımıza ilham verebilecek, örnek alınabilecek, mesleki duygularımızı güçlendirecek, mesleğimize  katkı sağlayabilecek anılarınızı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Bizimle paylaşacağınız anılarınız kongre organizasyon komitesi tarafından uygun görülmesi halinde “Yoğun Bakımdan Anılar” başlığı altında kitap, CD ya da başka bir formatta yayınlanabilecektir. Gönderilecek metinlerin 200-300 kelime arasında olması ve burayı tıklayarak sistemden online olarak gönderilmesi gerekmektedir. Yazdığınız anınızı kendi isminizi ve kurum ismini belirtmeden göndermek isterseniz RUMUZ kullanabilirsiniz. Lütfen anı metni içerisinde kişi ve kurum adını belirtmeyiniz. Kongre organizasyon komitesinin uygun görmesi halinde bu anılardan ikisi seçilecek ve anı sahipleri paylaşım için kongreye davet edilecektir. Şimdiden katılımınız için teşekkür ederiz.

KONGRE KİTABI İÇİN TIKLAYINIZ


KONGRE SUNUMLARINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


KONGRE FOTOĞRAFLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ


Kabul edilen Sözel ve Poster Listesi İçin Tıklayınız


ÖNEMLİ TARİHLER

Bildiri özeti gönderimi

29 Nisan 2016'ya kadar uzatılmıştır

22 NİSAN  2016

Erken kayıt son tarihi

21 MART 2016

Bildiri kabullerinin duyurulması

02 MAYIS 2016

İLETİŞİM

MOTTO Turizm
1394 Sok. Mimarsinan Mah. No:13 Kat:1/4 Alsancak/ KONAK / İZMİR
Tel :  (+90 232)  446 06 10
Fax: (+90 232)  446 07 11
e-mail: info@motto.tc
www.motto.tc

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.